Buharlı temizleyici

12 Mart 2012 Pazartesi

Daha önce de bahsettim. Bu kış epey uğraştık hastalıklarla. Kış başında Uluç Ege'nin öksürüğü özellikle canımızı sıktı çünkü farklıydı. En çok uykusunda ve çok koştuğunda vs öksürüyordu. Astımdan şüphelendik.. Doktorumuz o kadar ciddi boyutta olmadığını söyledi ama bir alerji testi istedi. Hemen yaptırdık. 4 yaş altında tam sonuç vermese de ne olduğunu anlamak için. Özel sigortanın karşılamadığı ve oldukça tuzlu bir testmiş bu. Bizimkinin sonuçları çok şaşırttı bizi. 1. sırada dut ağacı var, bizim evin arkasında da 2. katı geçen bir dut ağacı :) Yer fıstığı, hamam böceği, halı tozu.. diye giderek azalan bir liste..Halı tozuna özellikle dikkat etmemizi istedi doktoru. Yanında elektrik süpürgesi açmamaya, mümkünse yorgan ve yastıklara vs.. Ben de o ara eyp'nin yengesinde, ki kendisi süpersonik bir evhanımıdır ve yaşı bizden epeyce büyüktür, bu aleti görmüştüm.

Aslında tvde de birkaç kez görmüşlüğüm ve topshop reklamlarına gıcıklığım vardır, hiç dikkat etmeden zaplardım.. Kendi sitesinde fiyatı 239 tl. İlk önce çok düşündüm, alsam mı diye.. Sonra bigün klasik limango, markafoni.. gezinmelerimde clubboon'da 149 tl görünce farz oldu almak. Farklı markaların da bu tarz ürünleri var, fakiri görmüştüm. Bu hafta tchibo'da var, ki anneme aldım bugün..Marka konusunu bilemem, ek parçaları, wattları, su hazneleri vs farklı, ama kesinlikle tavsiye ederim.. Özellikle küçük çocuklu, astım hastalı ya da kimyasallar kullanmadan temizlik yapmak isteyenler için ideal.. Kolay gelsiiin :)

2 yorum:

Hülyanın Tunası dedi ki...

bunu bend e arastırdım. boolye kallavi bi markanın 2000 tl gibi bir fiyata vardı ve bu senin aldıgın için "çok ıslak bırakıyor" vs gibi çamur atmıştı. biraz kullan bakalım oneriyorsan ben de alacağım

elfeyp dedi ki...

Hmmm, tabii ki 2000tl likte extralar vardır ve daha az kuru bırakıyor olabilir. Ben özellikle halı ve koltukları gece temizliyorum, sabaha temiz ve kuru oluyor. Banyo, pimapen, duşakabin, fırın, klozet ve özellikle şu fayans arası derzler için kesinlikle tavsiye ederim hulyacım.. Markasını sen bilirsin artık..Öptük..