Melek Güneş'le başbaşa...

11 Ekim 2008 Cumartesi

Taze anneanne, tam 1 aydır yanımızda bizimle uykusuz, yorgun, heyecanlı, mutlu günler geçirdi. Artık biraz dinlenmeyi, evine de vakit ayırmayı hak etti. O yüzden bugün 4-5 günlük bir izin kullandı ve İzmir'e döndü. Biz de MG ile başbaşa kaldık. Zorlanacağımı düşünüyordum ama çok daha iyi devam ediyoruz :)
Tabii arada S.annem de geliyor, bize süper yemekler getiriyor.
Çoook şanslı olduğumu anladım bugün yine, yerim ben o lohusa sendromunu :)Bu arada melek güneş'le anneannesinin maceraları bu resimlerde. İlk günlerde emzirmekte çok zorlandığım için sağıp veriyorduk sütümü. Bir diğer resimde yine el çenede, melek güneş muhabbet ediyor anneannesiyle :) ve anneannenin en büyük bağımlılığı, bir elde Zuma, bir elde melek güneş :)

4 yorum:

ASLI KILIÇ dedi ki...

elfeypçiğim anneler herzaman ne kadar fedakarlar öyle değilmi bir gün snde melek güneşe yardıma gideceksin:D ben evlenınce annemi daha iyi anladı bebeğim olduğunda kmbilir daha ne kadar anlayacağım sevgiler canım..

a. gizem dedi ki...

şeker şeker çok şeker maşallah!

Hülya Çobanoğlu Cinsçiçekçi dedi ki...

ay o kaşık kaşık verilen anne sütleri.. beni resmen 3 ay öncesine götürdün. gerçi ben "başlarım kaşığına" diyip dayamıştım biberonu ama en dar ağızlı olanından dr brown'ı tabi.

Özlemhan dedi ki...

Merhaba canım biz aynı gün aynı satlerde doğum yapmışız benimde kızım var.maşallah senin kızında çok tatlı.